Ana Sayfa Hoş geldiniz! Üye Girişi yapın veya Ücretsiz Kayıt olun.

Ankara'da Çiçekçilik

Ankara’nın  Çankaya ilçesinde 1990’lı  yıllarda kurulan Sude Çiçekçilik o günden bu güne aralıksız  hizmet vermeye devam etmektedir.

Çankaya ilçesi Bülbüldere cad 91/A Küçük Esat Ankara adresinde halen çiçekçilik faaliyetine devam eden Sude çiçekçilik Çiçekçilik konusunda ağırlıklı olarak kesme ve saksı çiçekleri olsa ’da yapay çiçek tanzimleri ve Mevsimine göre dış mekan bitkileri ile mevsimlik Menekşe , Petunya, Horoz ibiği , sukulent , papatya. Yedi veren gül gibi çok farklı çiçekleri de satışında bulundurmaktadır.

Kesme Çiçekler mevsimine Göre değişkenlik gösterse ’de  her mevsim bulunan Kırmızı gül ve Beyaz kazablanka  Sude çiçekçilikte hiç eksik olmaz.

Sude Çiçekçilik Ankara’nın merkez ilçelerine olan siparişlerini kendisi teslim etmektedir.

Sude Çiçekçilik Türkiye’nin her yerine çiçek siparişi alıp , Ankara çiçek siparişlerinin dışında kalan illere siparişleri üyesi olduğu İnterflora florist aracılığı ile gönderir.

Sude Çiçekçilik 1992 yılından beri  İnterflora Üyesi olması nedeniyle Yurt dışına çiçek göndermek konusunda da başarılı çiçek siparişleri alabilmekte ve gönderebilmektedir.

Gelişen dünyamızda internet üzerinden çiçek siparişi alıp aracılar vasıtasıyla dağıtan firmalar oldukça çoğalmakla birlikte Sude Çiçekçilik İnternet Çiçekçiliği konusunda da ilklerden olup Türkiye’de internet çiçekçiliğini başlatan ilk üç çiçekçiden biridir.

 https://www.sudecicek.com.tr/ adlı internet sitesinden ağırlıklı olarak Ankara çiçek siparişi almak sureti ile aldığı Çiçek Siparişlerini Ankara’nın merkez ilçelerine hatasız bir şekilde gönderir.  

Ankara’da Çiçek göndermek istediğinizde rahatlıkla https://www.sudecicek.com.tr Web adresinden Ankara’ya çiçek gönderebilirsiniz.

Sude Çiçekçilik olarak en yoğun olduğumuz günler 14 şubat Sevgililer günü, her yıl mayıs ayının ikinci Pazar gününde kutlanan  Anneler Günü, 8 Mart  Dünya emekçi Kadınlar günü, 24 Kasım Öğretmenler günüdür.

Bu günlerde Ankara çiçek siparişlerimiz oldukça yoğun olduğu için kendi servis araçlarımız dışında profesyonel dağıtım elemanlarından ve araçlarından da yararlanmak zorunda kaldığımız doğrudur.

Bu nedenle bu günlerde Ankara’da çiçek siparişi yoğunluğundan kaynaklı  az da olsa hatalı Çiçek gönderimi olmaktadır.

Her zaman müşteri  memnuniyetine önem vermiş olan firmamız , Fiyat politikası olarak az kar çok iş düsturuyla hizmetlerine devam eder.

Sizleri de Müşterilerimiz arasında görmek dileklerimizle Çiçekle ilgili sorunlarınızda 0312 431 41 41 -  0312 431 41 42 – 0312 431 41 40 0552 331 03 31 numaralı telefonlarımızdan yada sude@sudecicek.com.tr e posta adresimizden bizlere ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

 

Blog (Tümü)